Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloPortalLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

Select your language:

Espaniol // English // Portuguese


P.S. Vsi uporabniki se morate ponovno registrirati,saj so bili vaši računi zbrisani!

 

 A.P.A končno v Sloveniji

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
serene.
Administratorka
Administratorka
serene.


Število prispevkov : 116
Join date : 04/05/2010

A.P.A končno v Sloveniji Empty
ObjavljaNaslov sporočila: A.P.A končno v Sloveniji   A.P.A končno v Sloveniji EmptyPet Maj 07, 2010 12:34 pm

A.P.A.
Angeles Protectores de Anahi
A.P.A končno v Sloveniji Untitled-3

Spet vas bo vedno znova in znova razveseljevala A.P.A. manija!
Dragi moji!
Da,prav ste slišali. APA manija je sedaj končno dobila sedež in s tem tudi uradno potrjen internacionalni fan klub v Sloveniji.
Po nekaj sporih smo končno dosegli svoje. S peticijo in 50-imi zbranimi podpisi nam je predsednik z navdušenjem dovolil,da ponovno odpremo fan klub APA v Sloveniji. APA ostaja enak,le z drugimi predsednicami in sicer z Nežo in Kajo ( Madame in Cassie ),ki bosta forum v nadaljne dvigovali z vašo pomočjo
da bomo ponovno zaživeli in postali popularni.
Zelo bi bili veseli tudi vaše podpore. Pomagajte nam,da APA ponovno zaživi.
Vse kar morate storiti je,da nam pomagate pri dobri prepoznavnosti in pisanjem prispevkov.

Globoko v sebi vemo,da je nesmiselno odpirati nove forume o Anahi saj jih je tako ali tako že na milijone,ampak podpore in ljubezni ni nikoli dovolj.
A.P.A je bil eden izmed prvih slovenskih fan klubov z namenom podpore do Anahi ki pa se je kasneje zaradi komplikacij zaprl.
Sedaj se vračamo novi a vseeno stari APA-jevci z veliko nove svežine in dišave.
Dovoljenje od predsednikov imamo zato upamo da v nadaljne ne bo komplikacij.

Hvala vsem za podporo,
vaš APA Team

Nazaj na vrh Go down
http://konecvsega.omgforum.net
butterfly
Una estrella como bebe
butterfly


Število prispevkov : 2
Join date : 13/05/2010
Age : 26

A.P.A končno v Sloveniji Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: A.P.A končno v Sloveniji   A.P.A končno v Sloveniji EmptyNed Maj 16, 2010 10:53 am

se opravičujem da zdaj tu nekaj spammam, ampak me zanima ... če je A.P.A. Slovenija potem je ta forum tudi v drugih državah ? Bi lahko odprli neko temo in v njej nalepli še linke drugih A.P.A-jev ? Ker sem malo radovedna in bi rada vidla kakšni so pač tile drugi forumi v drugih državah ..
Nazaj na vrh Go down
Kaichy
Moderator
Moderator
Kaichy


Število prispevkov : 20
Join date : 06/05/2010

A.P.A končno v Sloveniji Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: A.P.A končno v Sloveniji   A.P.A končno v Sloveniji EmptyPet Jun 11, 2010 8:48 pm

butterfly je napisal/a:
se opravičujem da zdaj tu nekaj spammam, ampak me zanima ... če je A.P.A. Slovenija potem je ta forum tudi v drugih državah ? Bi lahko odprli neko temo in v njej nalepli še linke drugih A.P.A-jev ? Ker sem malo radovedna in bi rada vidla kakšni so pač tile drugi forumi v drugih državah ..
Nisem ravno prepričana da so drugi forumi ,sem pa skoraj prepričana da so te uradne spletne strani od A.P.A po drugih državah :happy:
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





A.P.A končno v Sloveniji Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: A.P.A končno v Sloveniji   A.P.A končno v Sloveniji Empty

Nazaj na vrh Go down
 
A.P.A končno v Sloveniji
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: A.P.A. - Angeles protectores de Anahi ::  * A.P.A info cona -
Pojdi na: